Ara

KLİMA SERVİSİ

klima teknik servisi

Kurumsal Teknik Servisimiz ile klimalarının içerisine giren polen ya da toz ve değişik kirler, klimanın performansının çok düşmesine sebep olabilmektedir. Aynı zamanda vantilatör kısmı kapsamında da yine ortaya çıkan problemler için özel bir tamirat işlemi gerçekleştirmekteyiz. Sorun her ne olursa olsun arıza, tamirat ve montaj ile bakım gibi tüm farklı seçenekler firmamız kapsamında sizlere tamamen profesyonel hizmet altında sunulmaktadır. Aynı zamanda yedek parça hizmeti ile birlikte yıllık bakım seçenekleri de yine periyodik bir şekilde sizlere çok uygun fiyatlar dahilinde klima servisi olarak gerçekleştirilmektedir.

Beko beyazeşya servisi, Beko beyazeşya servis Beko beyazeşya servisi, Beko beyazeşya servis

İSTANBUL KLİMA SERVİSİ

Özellikle de klimaları iç kısımlarına giren farklı tozlar ya da polen ile değişik kirler, klimanın performansına düşürürken aynı zamanda daha fazla enerji harcanmasına sebep olmaktadır. Bu da aylık faturalara yansıyarak yüksek bütçelerin ödenmesine neden olur. O yüzden bu alanda eğitim almış sertifika sahibi personelimiz ile sizlere periyodik olarak tüm bakımları en iyi şekilde sağlamak suretiyle, klimanızın yüksek performans altına çalışmasına olanak tanırken, ileriki dönemler adına herhangi bir hasar çıkarmasına önlem almaktayız.

arçelik, siemens, beko, profilo, altus özel teknik servisi arçelik, siemens, beko, profilo, altus özel teknik servisi

Firmamız size klima servisi vererek arızalı cihazlarınızı tamir eder, arıza giderildikten sonra cihazınız teslim edilecektir.

Kurumsal servisi Kurumsal servis Kurumsal teknik servis Kurumsal teknik servisi Kurumsal yetkili servis Kurumsal yetkili servisi

Kurumsal Servis

Kurumsal Servisi

Kurumsal Teknik Servis

Kurumsal Teknik Servisi

Kurumsal Yetkili Servis

Kurumsal Yetkili Servisi