Ara

Endüstriyel Cihazlarınızı Garanti Altına Alın

Türkiye'nin en prestijli endüstriyel mutfak servislerinden birisi olan müşteri odaklı çalışma prensibini belirlemiş firmamız ile bütün endüstriyel mutfak makine ve cihazlarınızı garanti altına alabilirsiniz. Tüm endüstriyel mutfak makine ve cihazlarında kullandığımız kaliteli ve tamamen orijinal olan yedek parçalarımız ile mevcut onarımın bir senelik garantisi ile cihazlarınızı uzun süre boyunca sorunsuz ve sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Beko beyazeşya servisi, Beko beyazeşya servis Beko beyazeşya servisi, Beko beyazeşya servis

Bizi Tercih Eden Müşterilerimizi İnceleyin İstanbul genelinde kaliteli hizmet anlayışımız ile tanışmış ve bizlerden memnun kalmış yüzlerce referansımızı inceleyebilir; çalışma kapasitemiz, müşteri odaklı hizmetlerimiz, alanında uzman ekibimiz ve tam donanıma sahip cihazlarımızın kalite boyutunu anlayabilirsiniz. Tüm endüstriyel mutfak makine ve cihazlarının tamirinde, bakımında ve onarımında en uygun fiyat tekliflerini bizden alabilir ve bizden memnun kalan müşterilerimiz arasında sizlerde yer sahibi olabilirsiniz.

arçelik, siemens, beko, profilo, altus özel teknik servisi arçelik, siemens, beko, profilo, altus özel teknik servisi

Firmamız size endüstriyel servisi vererek arızalı cihazlarınızı tamir eder, arıza giderildikten sonra cihazınız teslim edilecektir.

Kurumsal servisi Kurumsal servis Kurumsal teknik servis Kurumsal teknik servisi Kurumsal yetkili servis Kurumsal yetkili servisi

Kurumsal Servis

Kurumsal Servisi

Kurumsal Teknik Servis

Kurumsal Teknik Servisi

Kurumsal Yetkili Servis

Kurumsal Yetkili Servisi