Ara

BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ

Bulaşık makinesiyle artık tabaklarınızı yıkamanız çok kolay enerjiden ve sudan tasarruf için bir çok evde tercih edilen bulaşık makineleri vazgeçilmezler arasında.

Biz de İstanbul’da kurulan çok sayıda servis hizmetlerimizle kullanıcıların bulaşık makinelerinde yaşadığı sorunlara önce bakım hizmetimizle ardından arızalı durumlar için onarım hizmetimizle ekibimizi evinize getiriyoruz.

Beko beyazeşya servisi, Beko beyazeşya servis Beko beyazeşya servisi, Beko beyazeşya servis

Servisimizin en önemli özelliği kullanıcımızı mağdur etmeden gün içerisinde sorununu çözmektir. 1 yıl garanti verdiği parça değişimleri de servisimizin hizmetlerinden sadece bir tanesidir.

Ankastre ürünlerde doğru servisi seçtiğinize emin olmalısınız çünkü ilerleyen zamanlarda sorunlar bitmiş değil çoğalmış olarak karşınıza çıkabilir. Bu yüzden konusunda uzman olan ekiplerimizden destek isteyebilirsiniz.

arçelik, siemens, beko, profilo, altus özel teknik servisi arçelik, siemens, beko, profilo, altus özel teknik servisi

Bulaşık makinesi bölge servisimiz sayesinde en iyi hizmeti alabilmek için çağrı merkezimize doğru bilgiler ile kaydınızı yaptırdıktan sonra, uzman ekibimizi size yönlendirecektir.

Kurumsal servisi Kurumsal servis Kurumsal teknik servis Kurumsal teknik servisi Kurumsal yetkili servis Kurumsal yetkili servisi

Kurumsal Servis

Kurumsal Servisi

Kurumsal Teknik Servis

Kurumsal Teknik Servisi

Kurumsal Yetkili Servis

Kurumsal Yetkili Servisi